Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hím papagájplattym nem eszik,...

Hím papagájplattym nem eszik, pedig kb 10 napja nálam van. Lehet azért mert nem hoztam haza a párját?

Figyelt kérdés
Volt egy párja, a kisállatkereskedésben, ők ketten voltak együtt, és én csak a hímet hoztam haza, mert drága volt így is, akkor nem volt pénzem hazahozni a nőstényt (tenyészpár voltak azelőtt de árunóba bocsátották őket). Még ott vana nőstény, úgyh sztem megveszem őt is, mert más ötletem nincs, hogy miért nem eszik a hím. Makkegészségesnek tűnik emígy kívülről, a többi halam is egészséges, a víz is ok, növények vannak, szűrés, levegőztetés úgyszintén.
2012. júl. 24. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
"árunóba" -áruba :D
2012. júl. 24. 15:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak betegség lehet az oka, a plattik nem párválasztók. De így tünet nélkül semmi többet nem tudok mondani. 10 nap alatt meg kellett volna szoknia a helyét.
2012. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akárhogy nézem, nincs semmilyen testi tünete... Ez a 10 nap alatt semmi nem mutatkozott rajta. Szép színe van, nincsenek pöttyök, vagy szakadt uszony, szaktív is,, normálisan úszik. Ám tapasztaltam olyat már, h a hím platty két nösténye közül amikor az egyik elpusztult, a hím egyáltalán nem fogadta el a megmaradt nöstényt, hanem folyton elüzte.. Rxért gondoltam hátha most is a pár hiánya az ok.
2012. júl. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!