Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet? (Halakkal kapcsolatos)

Figyelt kérdés
Régebben voltak halaim, de nem gondoztam őket. (2-3 éve) most szeretnék halakat, és gondoznám is őket de a szüleim nem akarnak venni mert azt hiszik hogy nem gondoznám. (bocs a szóismétléseket :D)

2012. aug. 5. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem győztél meg, hogy gondoznád őket.
2012. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bamboochatheone ***** válasza:
Engem se.
2012. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És még engem se.
2012. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:(
2012. aug. 5. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha azt mondanád, hogy megfizeted a zsebpénzedből az akvárium fenntartásához való dolgokat, akkor lehet beleegyeznének. De nem kevés gond van a halakkal, tehát jól gondold meg mire válalkozol. Hát őszintén bevallva, engem sem győztél meg nagyon. De ha még elég fiatal voltál mikor kezdted, mondhatnád, hogy akkor még nem tudtad, hogy ennyire nehéz lesz, de most már idősebb vagy és képes leszel eltartani őket. Ha van valami más háziállatod, akkor jól megtisztithadnád a ketrcét, helyét, mert akkor megmutathatnád, hogy tudod gondozni az állatokat.

Ha sikerül a szüleidet meggyőzni, remélem igazán jól fogod gondozni a halakat!

2012. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!