Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy nagyobb akváriumot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 54 literes akváriumom. Van benne egy vitorláshal. Léci kíméljetek, mikor vettük nem tudtuk, hogy nagy akvárium kell neki. Becsapott az eladó azt mondta hogy elég ez neki bőven sőt még sok is. Most még nem olyan nagy. Szerintetek fog még nőni? Elég sok ideje van itt. Hogy vegyem rá anyuékat, hogy vegyenek nekem egy nagyobbat?
2012. febr. 21. 19:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mondd nekik azt, hogy szegény halnak nem jó ekkora méretu akvárium, vagy, hogy te kifizetedaz akvárium árának a felét....
2012. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Neki jó nagy kéne, nem biztos, hogy akkorára rá tudod beszélni a szüleidet. Azzal is próbálkozhatnál, hogy elcseréled olyan halra, aminek elég az 54 liter.
2012. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm a válaszokat! Majd akkor beviszem a boltba és megpróbálom elcserélni.
2012. febr. 21. 19:53
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

szia.. először is nem szabad vitorláshalat egyedül tartani.. csapatot igényelnek...ajándékozd el az akvarista.hu-n... é vegyél hejette pl. törperazbórát mondjuk 54 literbe mehet 10-15 db:)

VAGY amandalazacot abból meg 10 db mehetne... jahh meg mondjuk 6 törpeszívóharcsa

a díszhal. infót nézegesd

2012. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül az akvárium?
2012. febr. 21. 19:54
 6/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Legalább egy részét illene állnod. Amikor kiskoromban állatom volt, de nem volt pénzem a tartására, azt mondta anyám, megveszi a kaját, de én gondozom. Később meg azt, hogy ha kell állat, én állom az etetését. Most kutyám van, ami azért drága. Sokat eszik és a rendszeres orvos, oltások se két fillér, most lesz ivartalanítva. Beszéld meg a szüleiddel, hogy vonják le az árát részletekben a zsebpénzedből, a kicsi akváriumot meg add el valami hirdetős oldalon.
2012. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy még tini vagyok.
2012. febr. 21. 19:56
 8/22 A kérdező kommentje:
Juj, de jó! Eszembe jutott a megoldás. Nemsokára lesz névnapom meg szülinapom és majd arra pénzt kérek és akkor vetetek egy akvit amibe az én pénzem is benne lesz.
2012. febr. 21. 19:59
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
és te akartál tengeri akváriumot?? Amikor egy sima vitorláshalnak sem tudod a megfelelő körülményeket biztosítani,akkor hogy jutott eszedbe a tengeri akvárium???
2012. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen én szerettem volna, de még csak most tudtam meg, hogy a halamnak nem jó a hely!
2012. febr. 21. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!