Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumban a megmaradt...

Cerberosz kérdése:

Az akváriumban a megmaradt halkaja bepenészedhet? Lemezessel etetek és mintha beenészesedett volna.

Figyelt kérdés
lemezessel etetek és mintha bepenészesedett volna...ami megmaradt baja lehet a halaknak tőle? vagy nem eszik meg?
2012. aug. 8. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki az akvit.
2012. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen,a halak nem ették meg,csak ott volt az aljzaton. A rendszeres aljzatporszívózáskor felporszívóztam és a penészhez hasonlító dolgot nem láttam azóta!
2012. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki fogom, de most vettem csak észre ugye és esett mellé friss kaja is és félek h a ramik megették a rosszat is.... am is ézékenyek...lehet bajuk egy egy rossz falástól? am az aki 300 l szal elbirja.
2012. aug. 8. 16:39
 4/4 godapofis ***** válasza:
300 liternem siman, a lenyeg hogy nagyon csinai blole szokast mert rohamosan meg fog noni a vizbe az ammonia, a nitrat es a phosfat koncentracio, ami mergezo a halak szamara es elosegiti az alga novekedest, inkab etess keveset es tobszor, ha vannak alyzat halak akor altalaban meg eszik a megmarat kaiat
2012. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!