Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ilyen letört az aranyhal...

Miért ilyen letört az aranyhalam? Tehetek érte valamit?

Figyelt kérdés
Van egy jó nagy aranyhalam, Sue. Kb. 3 órája berepedt a nagy (18 literes) gömbakvárium, és ki kellett szedni a halakat, plusz a vizet is kijuttatni vhogy, mert féltem, hogy továbbreped. 3 halam van, a két kisebbik bekerült egy váza nagyságú üvegbe, Sue pedig egy kb. 5 cm magas műanyag tálkába. Tettem be neki kavicsot, műnövényt, meg levegőztetőt is, de neki még maradt bőven hely. Viszont most nem tudom mi van vele, olyan szomorúnak tűnik, ... csak a tálka alján gubbaszt, és alig mozdul. Nem ilyen szokott lenni.Csak amiatt van, mert kisebb helyre került, és nem átlátszó ez az új hely? Félek, hogy valami baja lehet, ugyan pikkelyelváltozást nem látok rajta... amúgy csak másfél napig kell így maradnia, előbb nem tudok szerezni akváriumot. És lehet, hogy hülyeség, hogy féltem, de légyszi segítsen valaki, aki ért az ilyesmihez. És előre is köszi.
2008. máj. 9. 19:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
1%
önts be neki pár ml prozacot. a fluoxetine biztos hat rá ;D
2008. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
MIIIT? Ez micsoda? Soha nem hallottam még.
2008. máj. 9. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Én megértem, hogy félted.

Biztosan a hirtelen környezetváltozás miatt van, el sem tudja szegény képzelni, hogy mi történt. Mielőbb próbáld az előzőhöz hasonló körülmények közé visszahelyezni, és meglátod olyan lesz mint régen. Az előző beíró hozzászólását meg felejtsd el!

2008. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az elos valazolo irasaban a Prozac egy antidepresszans gyogyszer
2008. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen a helyvaltozas es a hirtelen egyedullet teszi ezt vele. A talbol meg ki sem lat, ugyhogy csak kepzeld magad a helyebe...minden rendben lesz ha meglesz az uj akvarium. Nyugi.
2008. máj. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Háát, köszönöm.. most átraktam őt a vázaszerübe, és így vhogy jobb... legalább kilát. A két kicsit meg a műanyagba.
2008. máj. 10. 09:12
 7/11 anonim válasza:
2%
állj az akvárium elé, és énekelj, táncolj neki
2008. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Idióta, majd odaállok, csak kár, hogy még nincs is akvárium, és pont ez a probléma!
2008. máj. 12. 12:18
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Szten ne idótázd le! :D legalább annyira értelmes a válasza mint a te kérdésed! Gondolkodj már ember! vajon mi baja lehet 1 halnak aminek eltört a kis 18literes akváriuma?
2008. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ne tedd gömb akiba az aranyhalat mert ha mozog akkor visszia verődik a mozgásáról a víz igy az streszesm lesz és megrövidülhet az élete is tedd téglalap alakú akiba!
2008. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!