Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Erről a külső szűrőről mi a...

Erről a külső szűrőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


96 literes akváriumhoz lenne. Esetleg ha ez nem a legjobb akkor erről az oldalról tudnátok linkelni ebben az árkategóriában másikat?


Illetve a háttereknél mit jelent az hogy Lengyel szabvány szerint?



2012. aug. 17. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó de nem kell egy ekkora elég lenne egy sima is! De neked kell mindenféleképpen döntened! És ha neked ez tetszik akkor vedd meg!
2012. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg hogy mennyire hangos és mennyire megbízható ez a márka tudsz mondani valamit? :)
2012. aug. 17. 17:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Hangosnak nem hangos mert az egyik barátomnak van a márka viszont neki nagyon bejött!
2012. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor végülis mindenben jó :) Köszönöm! A háttérnél a lengyel szabvány a méretre vonatkozik vagy másra?
2012. aug. 17. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen a méretre vonatkozik!
2012. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és mennyiben tér el? mert 80*40 cm van kiírva, de az is oda van írva hogy Lengyel szabvány szerint gyártott. Szóval nem nagyon értem a dolgot.
2012. aug. 17. 18:33
 7/13 YourDestiny ***** válasza:
33%
Hát én meg nem venném. A Hailea nagyon nem áll a szűrőgyártás magaslatán. 96 literhez ennyiért kapsz AquaNova NCF szériát, ami minőségileg sokkal jobb ennél, nem fog 1 éven belül csöpögni vagy zörögni.
2012. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 YourDestiny ***** válasza:
33%
Ráadásul mégcsak nem is ülepítő rendszerű...
2012. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bamboochatheone ***** válasza:

[link]

Ezt! Ő elég lesz neked.

2012. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy fontos kérdés, maga az akvárium már megvan?


Egyébként ilyen méretben szerintem elketyeg ez a hailea, mondjuk nem a legjobb nevű márka, de egész jó a vízforgatása, (amit az első időkben pár hétig-hónapig valószínűleg le is kell fojtani) viszont később is lehet hogy marad benne annyi erő, hogy nélkülözni lehet a belső szűrőt.

A háttér meg olyan, amilyen, nem tudom a méreteiket, azt viszont igen, hogy egy dekopírfűrésszel simán méretre tudod alakítani.

2012. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!