Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megoldható-e, hogy egy külső...

Megoldható-e, hogy egy külső szűrőről üzemeltessek két akváriumot?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új aksit kb 150 literest és jó lenne ha a jelenleg üzemelő 100-assal együtt tudnám működtetni. akkor nem kéne új belső szűrővel kinlódni, és a másikat is kiválthatnám.
2009. nov. 27. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha egybe vannak nyitva és ezáltal azonos a vízszintjük.
2009. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
Megoldható,de nem ajánlanám ezt a megoldást.Nem szerencsés dolog az akváriumokat összekapcsolni és szűrő csöveit elágaztatni sem.
2009. nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vennék egy új szűrőt.Ha nem teszed akkor egy új szűrőt és 2 akváriumnyi halat vehetsz.Amugy meg,a 100literesben ha jól sejtem ahoz innő külső szűrő van.Tehát amit 100-120literbe ajánlanak,így viszont már 250litert kéne ugyan úgy megtisztítania.Romlana a vízminőség,stb...Bár ez csak az én szerény véleményem,logikával kigondolva,ha nem így van,javízsatok ki.De amugy az 100% hogy a külső szűrődnek van egy megadott literszám,amihez ajánlják,és nem hiszem h250literhez ajánlották,azt közbn te 100literesben működteted azt.(tudom,nincs túlszűrt víz,de minek adtál volna ki több pénzt a szűrőre hogy erősebb legyen mint ami egy 100literesbe kell...)
2009. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy van egy 100literes aksi belső szűrővel. Most azt szeretné a kérdező, hogy egy külső szűrő működtesse, a belső helyett. És ezen felül, egy 150literese új aksit is, ez az egy külső szűrő tisztítson.Ez semmiképp nem ajánlatos, az új aksihoz, kell egy új szűrő.
2009. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon okos vagy:)Igazad van:DMost hogy mégegyszer elolvastam,tényleg ez a kérdés,még mindig azt mondom,én is hogy rossz ötlet.Inkább a belső maradjon a 100asba és egy külső legyen a 150ben.
2009. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ok köszönöm. megfogadom a tanácsokat. Én is utána kutattam be írtó macerás lenne.

Köszönöm mindenkinek!!!

2009. nov. 29. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!