Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halfajokat jó tartani...

Milyen halfajokat jó tartani olyan akváriumban ahol nincs semmi szürő meg levegőztető max növények?

Figyelt kérdés
(jah és viszonylag olcsó a hal??)
2012. aug. 24. 21:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem ha csak kritizálni tucc akk meggy békén!! most végra nem vagyok iskolába legalább te ne javítgasd az írásomat!! :)
2012. aug. 24. 21:40
 2/17 tikana ***** válasza:
22%
Egyik hal sem szeret a kakijában úszni, de ha rendszeresen takarítod őket akkor a labirint kopoltyúsokat ajánlom. Pl betta splendens ( de ebből a fajból csak 1 hímet tarthatsz 1akkiban.
2012. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Hallottál már felelős állattartásról? Ha nincs pénzed rendes felszerelésre, akkor ne tarts semmit! És tanulj meg írni, mert érthetetlen, amit összehordasz! Vagy ez nem is szöveg, csak beleverted a fejed a billentyűzetbe?
2012. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%

utolsó xD ezen fél órát röhögtem xD

kérdésre válaszolva: én is a bettát ajánlom,de csakis egyedüli halként tartva.

2012. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
c istenem nemigaz hogy nem lehet békén hagyni amugy meg ha nem tudsz valami normális választ irni akk meg el lehet menni mer nem azt kértem ugye h kritizáljátok a mondat hibáit??? amugy meg az egyik válaszolónak nemtom má melyik volt, de csak üzenem h nem nem vagyok alsós!!!!
2012. aug. 24. 21:56
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
NEMNEMNEMNEMNEM. Se Bettát, se semmit. Szűrő nélkül nem lehet vízi állatot tartani. Kész, pont. Attól, hogy labirintkopoltyús még érzékeny az ammóniaszintre, a koszra, a piszokra, a kakára. A szűrő nem arra való, hogy levegőztessen, hanem hogy szűrjön. Lefogadom, hogy ez is egy 5-10 literes akvárium, mert akinek van pénze akváriumra, annak szűrőre is van. Gondolom senki nem élne szívesen egy fejreállított Toi-Toi wécében, mert ez kb. olyan lenne. Mindenki halat akar tartani, de semmire sincs pénze. Aki csóró, az ne akarjon állattal élni, kész. Nem tudok rá jobbat mondani.
2012. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem vagy alsós, akkor elég szégyen hogy így írsz!

Ha nem akarod,hogy kioktassanak,akkor tiszteld meg az olvasókat azzal, hogy helyesen írsz,ha már segítséget kérsz.


De a kérdésedre a válasz. Egyik hal sem alkalmas arra,hogy a saját ürülékében éljen. Ez már-már állatkínzás lenne.

Inkább spórolj és vegyél később felszereléseket.. Addig meg gyakorold az írást,mert szégyen ahogy fogalmazol,és írsz.

2012. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Öreg, amúgy az rosszabb, ha nem vagy alsós. Egy felsősnek már tudnia kéne helyesen írni. Előrehaladott diszgráfia?
2012. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na mivan? A moderátorok már helyesírási hibákat is javítanak?
2012. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 YourDestiny ***** válasza:

Hogy egy egyenes válasz is íródjon:


Szűrés nélkül hosszú távon semmilyen halat nem lehet életben tartani, legfeljebb kínozni. Nincs, ami lebontja a halad által termelt ammóniát a vízben (mert ugye a hal eszik meg sz@rik). A szűrés az akvárium lelke!

2012. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!