Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » MIyen fénycsövet használjak?

MIyen fénycsövet használjak?

Figyelt kérdés

200 literes 2 fénycsöves milyet vegyek a boltunkban csak sera található meg tehát milyen legyen elöl-hátul innen fofom venni:

[link]



2012. aug. 27. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
...De arra számíts, hogy ilyen jellegű fény mellett komoly küzdelmeid lesznek az algákkal.
2012. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
És ezeket hol tudom beszerezni mert már sok helyen nézelődtem de sehol sem volt!
2012. aug. 28. 09:42
 13/20 A kérdező kommentje:

De amiket küldtél azok közül melyik a fehér v. kék fényű?

Ja és hol tudom megvenni őket mert eddig sehol se találtam!

2012. aug. 28. 09:49
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát nem igaz, hogy ennyit nem tudsz megkeresni! Nem lehetsz ennyire tehetetlen...



Az elsők a fehérek, a másodikok a kékek.


[link]

[link]


[link]

[link]

2012. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

2. link rossz, itt van jól:

[link]

2012. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 YourDestiny ***** válasza:
A Serának a Blue Sky enyhén kékes, inkább olyan irizáló kékes-fehér. Én mindenképpen a Sylvania fénycsöveket ajánlom, szerintem a legjobb fénycsövek, jó áron. Sok fénycsőben csalódtam már, a Sylvániában eddig még soha, egy ideje nem is használok mást, nem véletlenül. Az, hogy a kicsit magasabb K-számú fénycső algamágnes, hülyeség. Ha jó a szűrés, rendben vannak a növények, akkor nem lehet gond. Pl. egy növényes fénycső sokkal nagyobb problémát tud okozni algák terén. Amióta a sügeresem felett Sylvania Aquastar van (enyhén lilás fénye van, 10 ezer Kelvint tud), probléma és alga egy szál se, pedig növényem sincs! Én a Daylightstar - Aquastar párosítást ajánlom neked.
2012. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen nekem is tetszik a sylvana csak az a baj hogy az oldalon mm-ben vannak megadva a dolgok és bármit is számolok nem jön ki a 90 cm egyikben sem!
2012. aug. 28. 14:40
 18/20 anonim ***** válasza:

Az semmit nem jelent, ezek (majdnem) szabvány csövek, nem a méretük különbözik, hanem a mérés módja.

Hogy csak az üveget mérik, vagy teljesen végig...

ami 895 mmes, az 90 cm-es.

2012. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Megvan már megvan lehet hogy van a szegedi boltban is! :)
2012. aug. 28. 14:56
 20/20 anonim ***** válasza:
A trópus-szegedben biztos hogy van sylvania! Vagy tudnak szerezni.
2012. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!