Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért nem jön elő a halam?

Mért nem jön elő a halam?

Figyelt kérdés
már legalább 3 hete megvan de azalatt meg már tuti megszokta a halyét, szóval egésznap csal a kagylók mögöttbújkál egyedül reggel jön föl ha kaja van de akkoris ugy hogy bedobom a kaját hamar odauszik bekapja és gyorsan vissza ha kiküldöm onnan akk meg más valami mögé bujik!! mi lehet a baja???
2012. aug. 28. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyenfajta hal?
2012. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
márványsügér igazából 2 volt de az egyis megdöglött és most egyedül van lehet h ez a baja??
2012. aug. 28. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy magányos vagy fél valamitől szerintem tegyél be még egy márványsügért hozzá és ha úgyse jön elő akkor fél valamitől vagy beteg vagy ha nagyon tátog akkor levegőhiánya van figyeld meg éjszaka is és ha akkor előjön akkor fél valamitől nappal!
2012. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi hát valamikor csináltam már olyen h besötétitettem egy fél óra múlva visszajöttem belopóztam hamar fölkapcsoltam a lámpát h megnézzem és szép lassan visszament a szokásos helyére!! amugy nappal se éri túl sok fény mert a tévé ellett van és a tévé jóval előtte kilóg igy akig kap valami fényt!! de nemhiszem hopgy levegőhiánya lenne!! alig nyitja ki a száját nem tátog jó bubis a vize..... :)
2012. aug. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!