Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 literbe milyen (kicsi)...

20 literbe milyen (kicsi) halfajtákat ajánltok?

Figyelt kérdés
vagy mi nézne ki jól??
2012. aug. 28. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát.. 30 liter alatt jogszabály szerint semmilyen gerinces állatot nem tarthatsz!

Ha megvan minden szűrés,fűtés, tehetsz bele pár Red Cherry garnélát, azok elszaporodnak! :)

2012. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondja. Semmilyet!
2012. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 YourDestiny ***** válasza:
Halat ekkorába tényleg ne, nem tudnád stabilan tartani a vizet. Garnéláknak, csigáknak és növényeknek jó.
2012. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát én garnélát biztos nem tök undorító én ahhor biztos nem nyulok..... :P
2012. aug. 28. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
miért a halakat tapizni akarod? amúgy 20 literbe semmit, az tényleg nagyon pici, és biológiailag is iszonyat nehéz lenne beállítani. de néhány növénnyel és pár JarJar (Star Wars) csigával mutatóssá lehet tenni.
2012. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nano halakat rakhatsz bele (szűrés, világítás, levegőztetés biztosításával)Azért a garnélákat megnézném, hogy kapnád el kézzel még néha szabad szemmel is nehéz őket követni ha begyorsulnak.
2012. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amugy milyenek azok a nano halak??
2012. aug. 28. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyanok, amiket már 30-40 literben tarthatsz! De nem 20-ban!!!
2012. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezeket az oldalakat nézd mondjuk én is legalább 50 literbe rakok halat. Nem baj ha tudod, hogy ilyen is létezik. 24 órás megfelelő szűrés és levegőztetés nélkül inkább ne is kezdjél bele akvárium üzemeltetésbe mert csak egy bűzölgő rémálommá válik számodra.


Az Endler guppit több helyen is láttam már talán őt ajánlanám.


diszhal.info/Poecilia_wingei.php


[link]


[link]

2012. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rakhatsz bele csigát és egy pár gupitt

Nekem is egy uborkás üvegbe voltak a guppi halaim és még születtek is kishalak de aztán vetem egy bépítet 60 literes akváriumott de szeritem a legjobb döntés a csiga lenne

2012. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!