Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100x20x15-ös akvárium hogy...

100x20x15-ös akvárium hogy mutatna, garnélákat szeretnék benne tartani?

Figyelt kérdés
Redeket szeretnék benne tartani, öket milyen más fajta garnélákkal lehet összetenni? Pár gömbmohát is tennék bele, jávai mohát és anubias nanát.
2012. szept. 6. 17:19
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Yellow fire garnélákkal simán mehet, de én csak laikusként ismerem a garnélákat, majd jönnek a gyakorlott rákosok, és ők elmondják mit mivel.:D
2012. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
Hááát, elég fura, de ötletesen meg lehetne csinálni. A red cherry és a yellow kettősből fura vad színváltozátú utódok lesznek.
2012. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
A víz mozgását milyen modszerrel gondoltad megoldani?
2012. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bamboochatheone ***** válasza:
Én a mozgatást úgy csinálnám hogy ebbe mondjuk belefér egy Aquael Fan-1 fektetve ráhúzni a kimenetre egy méteres benzincsövet(persze újat) és csinálni belőle egy esőztetőt, úgy 5-10 centinként egy lyukkal. Simán elbírná.
2012. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Neocaridina fajokat, mint red, yellow, blueperl stb. ezeket ne tartsd együtt, mert csúnya utódok lesznek.

[link]


Legjobb mellé a babaulti és a tigris, mert ezekkel nem ívik össze, és ezek szintén jó strapabíró garnélák.


A new bee is jó mellé, de akkor egy picit lágyabb vizet kell csinálni. Ők nálam bírták a 28 fokot, de annál több nem volt, viszont ezek valamiért nem akartak szaporodni.


A többi Bee félék, pl crs, cbs azok nagyon kényesek.

Még lágy vízben sem mindig maradnak meg, nyáron nálam kipurcantak, talán mert nem tudtam 25 fok alá hűteni a vizüket.

2012. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!