Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok, milyen fa lehet?

YourDestiny kérdése:

Mit gondoltok, milyen fa lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Ma szereztem a szabadból, tökre bejön. Minek tippelitek?



2012. szept. 8. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szőlőre tippelek.Nyertem?
2012. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, azért kérdeztem :)
2012. szept. 8. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Most áztatok és pucolok szőlőtőkét,dettó ilyen .Akkor tehát ezennel kijelentem, ez kérlekszépen szőlőtőke:)
2012. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bazz, akkor színezni fog. Sebaj, megyek tesztelni. Elég picur, 18-20 centisek. Köszi!
2012. szept. 8. 13:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Lenne még itt valami. Mennyire bírja a főzést? Akváriumban eddig még nem használtam...
2012. szept. 8. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
A szőlőtőke semennyire, azt ne főzd meg, mert roncsolódik és csak azt éred el vele, h hamarabb tönkre megy. Csak mosd le forróvízzel, aztán kész.
2012. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hable, ha valaki, te tuti próbáltad már :) Mennyire hajlamos lágyítani, savanyítani a vizet?
2012. szept. 8. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:

A szőlőtőkét nem próbáltam, csak Murrnak volt, ő mondta régen, hogy ne főzze meg senki.


Egyébként én egyedül csak egy kemény vasfát főztem meg eddig, azért hogy ne fogjon annyira, de semmit nem értem el vala, pedig ömlött belőle a sötétbarna lé a lábosban, de mégsem akart kifakulni soha.


Amiket szedek, pl fűzfaágakat, azokat nem főzöm, csak kiszárítom, és lemosom forróvízzel, de ezek nem eresztik a színüket, és szerintem a szőlőtőke sem.


Az nem olyan sötét. Nem jön ki annyi csersav belőle, így nem hiszem, hogy lágyítja a vizet.


Inkább a mangrove gyökér tudja ereszteni a színét, de azok közül sem mindegyik.

2012. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A vasfát lehetetlen úgy kifőzni, hogy ne színezzen, erre én is rájöttem, azért is lett dísz belőle :)
2012. szept. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!