Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fekete szúnyoglárvával etethet...

Cerberosz kérdése:

Fekete szúnyoglárvával etethetem őket?

Figyelt kérdés
Vöröstorkú, heckeli, kék akara, rami, gyöngyházfényű sügér, neon? Tudom hogy a gyöngy a vörösre érzékeny de a feketére? Amúgy apa kint hagyott egy vödör vizet és abba lettek! Leszűröm átmosom és odaadhatom nekik?
2012. szept. 9. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyöngyházfényű és az összes Apistogramma érzékeny minden ilyen jellegű kajára. A tubifex is bélgyulladást okoz nekik. A többinek nem árt.
2012. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
A vörös szúnyog és tubi bajos, bélgyulladást okoznak az apistoknál, a feketének nem kéne veszélyesnek lennie. Leginkább artémiával, cyclopsal etetném őket.
2012. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
A Lukács-Sinkó könyv szerint a feketével is óvatosan kell etetni és nem ajánlott érzékeny gyomrú halaknak. Valami melanin mérgezést emleget, de erről nem találtam semmit a neten. Én szoktam etetni fekete szúnyoggal, maximum havonta egyszer, és eddig nem volt belőle gond. Anyámnál van egy elfelejtett lavór a kertben, onnan szoktam gyűjteni. Hűtőben tárolom,hogy ne bábozódjanak be. Olyankor a halak sem eszik annyira, és bármikor kikelhetnek az akváriumban.
2012. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kaptak, remélem nem lesz bajuk.....De nagyon oda meg vissza voltak érte:)
2012. szept. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!