Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Átlagosan meddig él egy neonhal?

Átlagosan meddig él egy neonhal?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 21:15
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
Várható életkor: 5-8 év
2012. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5-8 év, vagy amíg a teknősöm utol nem éri:P
2012. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ideális körülmények között 5-8 év. De ha a felét megéli akkor már büszke lehet a tulaj.
2012. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. szept. 11. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
én hiába adtam meg nekik mindnet, heti 30% vízcserét, teli növényes aksit, élőkaját.. melegben 9-ből 3 elpusztult.. december körül lettek volna 1 éve bent..
2012. szept. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, jó szűrő is van benne!Azt nem tettem hozzá h minden jel nélkül pusztulnak el, este meg ettek, reggelre konyec, és legnagyobb is köztük volt ami simán 5 centis volt..:(

lett hűtve palackal, de kevés volt nagy kánikulában, na majd jövőre kis ventilátorral felturbózom..

2012. szept. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En masszivvan jegeltem oket tavaly nyaron.


Az enyemek most lesznek 3 evesek... de 8-bol 3-an maradtak, es most egy megint haldoklik :'(

Azt hiszem eladom az akvariumot, vagyis ugyse tudok mar ra annyira figyelni... kulfoldon dolgozom es csak 3 napot vagyok itthon.

2014. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!