Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen talajt rakjak az...

Milyen talajt rakjak az akváriumomba? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

80*35 cm-es az akvárium alapterülete (112 liter) amiben van egy 3d háttér is aminek a mélysége változó 3-11 cm(ez lejön az alapterületből, mert úgy van beragasztva).


A világítás nem nagy szám, 2*18 watt, de azért szeretném a növények terén a maximumot kihozni ami lehetséges. Ezért gondoltam hogy egy növénytáptalajt is raknék bele.


Tudnátok nekem www.aquadepo.hu ról mondani valami párosítást ami elég lenne ebbe az akváriumba ezzel a világítással? Szükséges egyáltalán növénytáptalaj? 10-12 ezrem van összesen a talajra.


Köszönöm!



2012. szept. 15. 17:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mármint erre gondoltam: [link]

Ez kb 5-7 cm vastagon + gyokertap + majd folyékony táp. Ez is megfelelő lenne?

2012. szept. 16. 13:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó lenne, egy baj van vele, fogalmam sincs, nem e valami festett cucc. Viszont elég gyanús, hogy az.

Fel kéne őket hívni, és megkérdezni tőlük.

Állítólag ezek elég tartós festékek, de a magam részéről ha fizetnének érte, akkor se raknék festékes aljzatot az akváriumba.

Akkor már inkább ez:

[link]

2012. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!