Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 750 literre 30 cm es Jaguár...

750 literre 30 cm es Jaguár sügér pár mellé milyen halakat rakhatok még ami kb ugyan ekkora mérettel rendelkezik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 16:44
1 2
 1/16 YourDestiny ***** válasza:
Ha van egy kivált párod, akkor nem valószínű, hogy bármilyen más halat megtűrnek majd, főleg ilyen méretűen.
2012. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

akkor az nem opció :S:D


Na és milyen nagy testű sügereket rakhatnék bele amik később nem fogják (relatíve) zargatni egymást?

2012. szept. 16. 17:31
 3/16 A kérdező kommentje:
ja és amerikai sügereket szeretnék bele :)
2012. szept. 16. 17:31
 4/16 YourDestiny ***** válasza:
Ha a jaguároktól megválasz, akkor van alternatíva, ekkora akvárium még a márványsügérnek is tökéletes. Ha viszont a jaguárjaid maradnak, teljesen mindegy mit és mekkorát veszel, nem lesz jó vége.
2012. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Miért márványok mellé mit tehetnék?

Vannak amúgy kis márvány párom kb 10 cm esek, és akkor most vennék melléjük kis halakat és így hátha megszoknák a többi halat.

Szóval márványok mellé mit lehetne tenni,úgy hogy azért kicsit "népes legyen az aksi ?:)

Köszi a választ előre is.

2012. szept. 17. 07:37
 6/16 YourDestiny ***** válasza:
Fiatal márványokkal össze lehet szoktatni a legtöbb nagyobb testű sügerekkel. Nézz szét például a diszhal.info-n vagy nem tudom.
2012. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 YourDestiny ***** válasza:
A lényeg, hogy fiatal halhoz fiatal halat vegyél.
2012. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Értem , köszi a választ, szóval a lényeg hogy növendék csapatot vegyek,amik összeszoknak. :)


Van most 2 darab márványom ami kb 8-9 cm esek.

Van 2 darab 7-8 cm körüli zebrasávos sügerem

meg van 3 darab 15 cmes Megalechis thoracata - tartka páncélos harcsám,amit tegnap egyberaktam egy 150 es aksiba .

Jó ez a kombinálió?

Mit tennél még melléjük?

2012. szept. 17. 15:00
 9/16 YourDestiny ***** válasza:
A lényeg, hogy a márványok ne kerüljenek hamarább a végleges helyükre, mint az új halak. Leginkább egyszerre. A torokátum szerintem nem jó sügeresbe, inkább a synodontis.
2012. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem.

És synodontisok közül melyiket?

2012. szept. 17. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!