Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A tegnap szult meg a xifom ....

Ilyes levente54 kérdése:

A tegnap szult meg a xifom . Jelenleg 35 darab kis halam van egy dobozban . Erdemes e nekik egy 3-4 literes akvariumot csinaltatni nekik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.

Egy 30 literesben is 6-8 hétig tarthatnád őket, utána azt is kinőnék.

2012. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a tervem hogy megnovelem 1-2 ccentire oket es utanna be adom a boltba oket igy mar erdemes e ?
2012. szept. 16. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre beszéld meg a boltban, hogy megveszik e, vagy adnak e érte mondjuk növényt, kaját ilyesmit.

Mert elég szapora állatok, fillérekért veszik őket biztos helyről.

És nem ellenőrizetlenül szaporítottakat, hanem profin tenyésztetteket, ami lényege különbség.

Általában sehol nem veszik be, szóval ezt érdemes előre tisztázni.


Ha beveszik őket, akkor mondom, 1-2 cm-es korukig 30-40 literes akvárium kell nekik, nem 3-4!!!

Szűrő természetesen kötelező, fűtő erősen ajánlott.

Aljzat nem föltétlenül kell, viszont legalább néhány nagyobb csomó jávai moha mindenképpen jó ha van.

2012. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Volo ***** válasza:
100%
Hello! Nem akarok reklámozni, de az egyik madaras nagyáruházban vettem műanyag átlátszó dobozt, lehet kapni több méretben, és olcsó! Nekem 30 literes van, neveldének tökéletes, egy levegőztető-szűrő kell bele csak. Lehet beletenni pár szál növényt, pl vékony damillal egy kavicshoz kötve, és máris nem olyan zord a környezet. Én talajt nem rakok bele, mert így jól lehet "porszívózni" (mulmot leszedni)
2012. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy madaras nagy aruhazban az hol van ? En romaniaban lakok csikszeredaban!:)
2012. szept. 17. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom Auchan.

De mindegy, műanyag ládát sok helyen lehet venni.

2012. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tesco ban is lehet
2013. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!