Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mennyire jó...

Szerintetek mennyire jó ötlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
gondoljunk bele: garnélákat tartok egy akváriumba (csak azt) konkrétan red cherry-t és mikor már nagy a szaporulat és nem férnek el és nincs sem barátom sem ismerősöm akinek adhatnám magyarul nem tudok vele mit kezdeni. be viszem az állat kereskedésbe és "eladom" nekik? vagy ez hogy működne? hogy csinálhatnék belőle pénzt? vagy mondjuk cserélnék kajára így megtakaríthatnák egy kis pénzt pl. az áram számlát. vagy hol adjam el őket van ki mondott ilyen hely ahol átveszik cserébe egy két növényért vagy kajáért?
2012. szept. 17. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülhetsz, ha ingyen átveszik.
2012. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam xD de hátha tud valaki egy helyet ahol cserélik valamire.
2012. szept. 17. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Oktogonnál át tudom venni ha gondolod, megbeszélhetjük hogy mit kérsz cserébe.
2012. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Atlantisz is beveszi egyébként, de nekem is kéne most egy adag új garnéla :)
2012. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Perpill nincs de örülök hogy lenne rá "vevő" akkor megjegyezlek és ha lesz írok (ha kell majd). egyébként köszi a válaszod!
2012. szept. 17. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy jó nagy adag szaporulatom. A kis magánboltokban nincs rá igény a nagyobb boltoknak meg megvan a beszerzésük. Mennyit szeretnél kérni értük amúgy vagy milyen értékűnek gondolod a csere értékét?
2012. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én csak bele gondoltam de mondjuk 5-10 red cherryért kérnek egy adag(kis doboz)kaját és ennyi.
2012. szept. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!