Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb akvarisztikai bolt?

Figyelt kérdés
árban, minőségben. online boltra gondolok de lehet kereskedés is csak jó legyen. ne legyen méregdrága és legyek kínálat mert ha nincs olyan ami nekem kell(szűrő,fénycső,alzat) akkor tök mindegy..
2012. szept. 18. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

www.vadvilagbolt.hu

www.rajadiszhal.hu

www.aquadepo.hu

2012. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. szept. 18. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az [link] és az [link] szimpatikus, de csak személyesen vásároltam náluk.
2012. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem a greenaqua.hu se rossz, de tény, hogy nem ők a legolcsóbbak.
2012. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
A greenaqua szerintem általánosságban nem drága, ha az adott termékek árát nézed össze a máshol kapható ugyanolyannal. Egyszerűen nem forgalmaznak olcsóbb, rosszabb minőségű márkákat, és van egy két luxusizé, aminek az árától kiütést kap az átlagember. A növényeikre ez nem áll, azok tényleg rémesen drágák, de ha jól látom a kérdezőnek nem is az kell. Pont ott vettem a szűrőmet és nagyon jó áron megúsztam a dolgot. Szűrőben, aljzatban, világítótestben nagyon jó a kínálat. Fénycsövet elektronikai boltban érdemes venni, sima 3 sávos, 6500K-s csövet.
2012. szept. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!