Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a mexikói...

Mi a véleményetek a mexikói axolotl-ról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 21:26
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, csak túl nagyra nőnek és 20 fokos víz is problémás nyáron.Viszont az életkora magas és így házi kedvencnek tökéletes.Szelíd, kedves állatnak tartják. Sajnos én nem tudok tartani belőlük, az akvarisztikáról pedig nem szeretnék lemondani értük.
2009. aug. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod véletlenül,h hány fokos vízben kell lennie?és lehet egyedül tartani??kell neki levegőztető meg minden??
2009. aug. 1. 21:18
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Írd be a keresőbe a nevét és a feljövő oldalon mindent megtalálsz. Kell szűrő és kb 15-20 fokos klórmentes csapvíz. Lapos és tágas medencét igényel, minimum 100 Liter, mert 30cm nagyságot is elérheti a mérete. Párban érdemes tartani, ha úgy döntesz, hogy megpróbálod. Szereti a bújóhelyeket, lapos és sima köveket,gyökereket és a félárnyékos elhelyezést. Nagyon kényes a víz tisztaságára és a hirtelen változásokra, amúgy roppant egyszerű a tartása. Még visszanézek, hátha kíváncsi vagy még valamire.
2009. aug. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszii,átolvasom,ha kérdésem van írok:)
2009. aug. 2. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az axolotl 2 féle módon is tartható. lehet simán vízbe, vagy lápos környezetbe. ha lápos környezetet csinálsz neki, akkor kifejlődik a tüdeje, de vigyázni kell mert utána már nem tud visszamenni a vízbe. Poénból megkérdeztem az eladót, hogy ha biciklit rakok alá akkor megtanul e biciklizni :D komoran nézett pedig szerintem vicces volt :D nah ez off volt bocsi, lényeg hogy vagy víz vagy mocsár :)
2009. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Az utolsónak: Kérlek ír le hol olvastál, a mocsári tartásról. Ezt nem tudtam róla. Én úgy tudtam, hogy az egész életét, lárva állapotban éli le és így is szaporodik.Szó szerint ezt írták,( Habár kétéltű, sohasem kerül sor az átalakulásra )Nagyon érdekes és számomra új dolog, amit írtál.Előre is köszönöm. Szép napot.
2009. aug. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, nem lehet mocsarasan tartani. Nagyon nem egészséges nekik, hamar meghalnak bele; és csak kémiai módszerrel lehet ezt elérni....

De amúgy édesek, nekem van 2

2018. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!