Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrővel red cherryk?

Külső szűrővel red cherryk?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz egy külső szűröm de vannak red cherryk az aksiba, 112 literes tetra ex 1200 lesz benne, nem lesz belső szűrő. azt kiveszem!


Szóval azt akarom h mulmot is szívja be, de viszont a nagy red cherryket nem, van valami háló ami megfelelő h a kecske is jó lakjon és káposzta is megmaradjon?


2012. szept. 19. 17:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha telítődik, plusz még lesz szivacs is a beszívón, akkor jelentősen le fog csökkenni a teljesítménye és nagyon gyakran kell majd takarítani. Nekem is volt olyan szivacs a szűrőn, amit Hable linkelt és volt, hogy egyik napról a másikra lefolytotta a dzsuva a beszívást.
2012. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 YourDestiny ***** válasza:
Hát én nem tenném rá a szivacsot a beszívó ágra, de ő tudja. Inkább szívja a mulm-ot.
2012. szept. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 YourDestiny ***** válasza:
A Tetra úgyis ülepítő rendszerű, elfér benne.
2012. szept. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Maximum szúnyoghálót tennék rá az RC-k 112 literben egész biztos, hogy ha megérzik a szívó hatást akkor elkerülik. Pár áldozat előfordulhat.
2012. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Platypus ***** válasza:
Az RC-k imádnak beköltözni a szűrőbe. Szerintem direkt csinálják. Szúnyogháló mellett is simán beszöknek a picik, és képesek megnőni is odabent. Aztán lehet őket az ülepítő tartályból kivadászni. Sziszifuszi munka kiszedni a kisgarnélákat a szűrőmocsokból. A szivacs, amit korábban használtam a szívókosárhoz, aquael fan1-hez való pótszivacs volt. Elég durva lyukmérete volt, és nem tömődött el, elég volt 2 hetente mosni. És elég sok koszt képes volt begyűjteni. Ez a megoldás 100%-os hatékonyságú garnéla ellen, csak nem szép, ezért cseréltem le. A szúnyogháló csak a nagyobbakat tartja távol. Akárhányszor kinyitom a szűrőt, mindig tele van garnélával.
2012. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
nem zavar ha szűrőbe lesznek, de nem döglenek meg benne?:D
2012. szept. 20. 13:44
 17/25 A kérdező kommentje:
Most hogyan védekezel Platypus?
2012. szept. 20. 13:45
 18/25 Platypus ***** válasza:
Most szúnyogháló van rajta. A kisebbek egy része bemegy, de a nagyja azért kint marad. Így sokkal szebb a látvány, de havonta egyszer lehet hamupipőkét játszani a trutyiban. Jól elvannak ott, néha lusta vagyok és csak hónapok után nyitom ki. olyankor akkora garnélákat is találok, amik már át se férnének a hálón, tehát ott nőttek meg a szűrőben.
2012. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
sima egyszerű szúnyogháló?? abból is van kisebb nagyobb lyukú?? mulm átmegy rajta gondolom!
2012. szept. 20. 17:45
 20/25 Platypus ***** válasza:

Ilyen műanyag falusi szúnyogháló. A mulm átmegy rajta.


[link]

2012. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!