Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Koi ivadékok barnák maradnak?...

Koi ivadékok barnák maradnak? Rengetegen vannak, de nem hiszem hogy barnát bárki is venne. Mi legyen velük?

Figyelt kérdés
Jelenleg a kerti tóban vannak, de nem akarunk többé halat tartani, vagy legalábbis nem koit, és a nagyokat el is adtuk, de a picik rengetegen vannak. Apa simán ki akarja nyírni őket, de én valami humánusabban gondolkodom... Mi lehetne a megoldás? Tudom én, hogy senkinek nem kell, de akkor is fájna megfullasztani őket.

2012. szept. 25. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha nem volt köztük barna akire üthettek akkor ahogy nőnek színesednek mint a legtöbb díszhal.
2012. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:

Simán születhet barna utód két eltérő színű szülőtől.

[link]

Körülbelül ekkora korukban már látszik a színük. Ha nagyobbak, akkor már barnák is maradnak.

2012. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dioxyde ***** válasza:
Próbálj feladni hirdetést hátha kell vkinek,ha meg nem kell senkinek akkor meg oda lehet adni őket vkinek aki teknőst vagy ragadozó halakat tart azok biztos szívesen megennék őket.
2012. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cerberosz ***** válasza:
Megérdeklődheted halastavaknál/horgász tavaknál is hátha kell nekik, vagy állatkereskedésekben. Esetleg eleséghalnak biztos ellehet adni, rakd fel akvaristára!
2012. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!