Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnéláknak milyen zöldség/gyü...

Garnéláknak milyen zöldség/gyümölcs?

Figyelt kérdés
és hogyan kell elkészíteni?
2012. szept. 25. 20:55
 1/10 A kérdező kommentje:
hmm.. biztos finom de én nem arra gondoltam hogy a garnélát hogy kell elkészíteni.. hanem azt etetni.
2012. szept. 25. 21:15
 2/10 YourDestiny ***** válasza:
Leforrázod, különben nem merül el. Zöldségek közül a répa, borsó, cukkini, uborka, salátalevél, stb. mind jó, állítólag a kukorica is. Nálam a répát megették, a borsót nem.
2012. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a spenótot és a cukkinit szeretik nagyon. Spenótot forrázom, a cukkinin forralok egyet. Ha nem lenne egyértelmű: ne sózd meg és ne párold olajban ;)
2012. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a le forrázás az annyi hogy le öntöm forró vízzel és kész a másik meg főzni a fazékba amibe forr a víz?
2012. szept. 26. 15:54
 5/10 YourDestiny ***** válasza:

Bugyborékoló vízbe bedobod fél percre. Rövid időn belül lesüllyed, ha ez megtörtént, akkor már jó.


A zöldséget 10-12 óránál tovább ne hagyd a vízben, ha nem eszik meg, mert ha elkezd bomlani, lerontja a vízminőséget.

2012. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha szeretnék dekorációnak szőlőtőkét akkor azt hogyan készítsem el viszonylag hamar mert kéne..
2012. szept. 26. 19:38
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
100%

Jól megsikálod, 10 percig nem árt főzni, aztán áztatod kb. két hétig, amíg a saját súlyától el nem merül. Én is kb. 2 hete áztatok két kisebb tőkét, már elmerültek, de még most is engedik a színüket, mint a fene.


Olyan tőkét válassz, ami megfelelően ki van száradva, és egy ideje biztosan nem volt permetezve.

2012. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké hogy olyat választok ami már ki van száradva de nekem nincs időm 2 hete várni amíg elsüllyed. ha jól le mosom és forralom egy kicsit az miért nem elég?
2012. szept. 26. 20:47
 9/10 YourDestiny ***** válasza:
Ha jól kifőzöd és megtisztítod, beteheted, lefogatod. Legfeljebb jól megfesti a vizet. Én minimum néhány napot mindig hagyom ázni a fát, hogy lássam mit enged magából.
2012. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sütőtök a legtutibb.
2012. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!