Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettike fiu vagy lany?

Csenge88 kérdése:

Bettike fiu vagy lany?

Figyelt kérdés
Van egy gyonyoru kek sziami harcoshalam, eddig meg mertem volna eskudni, hogy fiu, szep nagy kek uszoi vannak, csinal buborekokat is. Ma atkoltozott egy uj akvariumba (60 liter, mindennnel felszerelt), azota mereszti az uszoit, es megjelentek fuggoleges fekete csikok az oldalan. A fuggoleges csikok tudomasom szeint csak a nostenyeknel vannak es az ikra erest jelentik...ugyhogy nem tudom mit gondoljak most

2012. szept. 29. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre gondold azt, hogy egy bestresszelt hím, aztán majd meglátod.
2012. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bettikének hívsz egy hímnek vélt halat és csodálkozol, hogy nem találja a nemi identitását? :D


Mellesleg igen, szerintem is csak a stressz.

2012. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
54%
A stressz vízszintes csíkokat okoz. Nem függőlegeset. Ez így mindenképpen érdekes helyzet. Nem tudnád lefotózni?
2012. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mar nincsenek csikjai, da ha ez elofordul, feltetlenul teszek kepet...hat kek a Betta, 2db eleg vastag (vastagabb mint a stresszes csikok) fekete csik jelent meg rajta...azert nem tudtam hova tenni:)
2012. szept. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!