Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit rakjak a 200 literes...

Mit rakjak a 200 literes akváriumomba?

Figyelt kérdés

Tervezem hogy csinálok egyet Atman 3338-as al és még valamilyen belső szűrővel tehát milyen halat rakjak bele???

És akkor a faj neve kell nem elég hogy neon hanem:Vörös Neon stb...

Ja és miből mennyit?



2012. szept. 29. 16:50
1 2
 1/12 YourDestiny ***** válasza:
Ha 10x nem tetted fel ezt a kérdést, egyszer se. Szerintem ez már vagy kamu, vagy nem tudom magad se, hogy mit akarsz, így teljesen feleslegesen ír mindenki. Bocs, de ez már nekem elég gyanús.
2012. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igaz hogy kell egy csak egyszer kitalálok valamit de valaki mindig megcáfolja azt!

És sok választ kaptam már de egy sem volt olyan ami tetszett volna persze a sügeres igen csak azzal az a baj hogy szzerintem úgy szép egy sügeres aksi hogyha egy fajon belül sok egyed van!!!!!

2012. szept. 29. 17:08
 3/12 YourDestiny ***** válasza:
Bocs, nem akartam durva lenni, de egyszer biotóp, egyszer neonhalas-vegyes, egyszer sügeres, egyszer nem tudom milyen akart lenni, és még mindig nem tartasz sehol annek ellenére, hogy rengeteg javaslatot kaptál. Vegyél olyan halat, amilyen neked tetszik. Úgyse hallgatsz senkire ;)
2012. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De igen!

Mindig amikor kapok egy választ megnézem interneten hogy milyen hal is az de nem tudok dönteni annyi a lehetőség előttem!

2012. szept. 29. 17:09
 5/12 A kérdező kommentje:

Az első döntésem egy olyan 200 literes lett volna amiben változatos hala vannak és sok!

De azután jöttek a sügerek akkor az volt bennem hogy egy malawi-s yellow-os lesz de mondtad hogy azoknak kicsi! :/

2012. szept. 29. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem
2012. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
macskát :D perzsákat vagy 3-at
2012. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
pontyot
2012. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 YourDestiny ***** válasza:

Ha egy vagy két fajt raksz bele, akkor nem. Ha nem sügeres, szerintem salátát ne csinálj. Megmondom, mit csinálnék. Szanaszét ültetném növényekkel, fadekoráció és csak vörös neon lenne benne, semmi más. Talán egy csapat páncélos. A neonhalas gyönyörű tud lenni, minden mix nélkül. Rengeteg a lehetőség, nyerj ihletet, találd fel magad!


[link]


[link]


[link]


A sügeres is gyönyörű tud lenni, vegyesen és egy-két fajjal telepítve egyaránt. A berendezésen is múlik.


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=eL2IytyucDA


Ezek a mészkövek is egész dekoratívak:


[link]

2012. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Válassz ki egy olyan fajt, amit mindenképpen szeretnél és amellé már szűkül a kör, könnyebb a többit kiválasztani.
2012. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!