Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék az akváriumomba egy...

Szeretnék az akváriumomba egy Bóvárember figurát aki fújja ki a buborékot? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Láttam akváriumokba külömböző figurákat akik fújják ki a levegőt! Mire való az? Csak dísz? Linkelnétek nekem olyat?
2012. okt. 2. 11:12
 1/10 bamboochatheone ***** válasza:

Lehet kapni az OBI-ban, nem túl szép látvány de ez teljesen szubjektív.

Amúgy kell hozzá egy légpumpa, két méter levegőcső meg egy visszacsapószelep.

2012. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akvarisztikai boltba nem lehet megvenni?
2012. okt. 2. 11:21
 3/10 bamboochatheone ***** válasza:
Biztos van valahol, de ott tuti van.
2012. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, elsősorban nagyfokú ízlésficam kell hozzá, csakúgy mint minden giccshez!
2012. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 YourDestiny ***** válasza:

Tény, hogy minden ehhez hasonló dolog valami förmedvény, de ízlések különbözőek, felesleges leszólni, nem erre irányul a kérdés.


Légpumpával működtetik, porlasztó helyett ez kerül a gumicső végére.

2012. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért nem jó egy buborékozó búvár, kagyló, kő... akármi az akváriumba? Miért néz ki rosszúl?
2012. okt. 2. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet beletenni játéknak, de nem természetes.

Hol látsz te egy tóban műanyagfigurákat?

2012. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én vettem spongle bobos patrik-ot, mert az tetszett, de végülis nincs benne az akváriumomban, csak elé raktam az asztalra :)
2012. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem úgy értem, hogy a mindenféle színes műanyag bazár nem jó az akváriumba, de akkor nem kell mellé halakat tenni! Vagy az egyik, vagy a másik. Az ilyen figura önmagába véve nem giccs, attól válik azzá, ha rossz helyen van. Úgy gondolom, egy akváriumba halak kellenek, természetes anyagokkal, úgymint kövek, növények és a valóban szükséges, általában műanyagból készült egyéb felszerelést gondosan el kell rejteni a természetes anyagok mögé!
2012. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az akváriumnak az a "lényege", hogy olyan, mint egy kis szelet a természetből az otthonodban. A természetben meg nem sűrűn látni buborékoztató kis műanyag búvárokat... szóval természetellenes na. :) Szerintem is baromi ízléstelen, de hát kinek a pap, kinek a papné...
2012. okt. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!