Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szűrőt ajánlotok egy...

Milyen szűrőt ajánlotok egy 30 literes növényes akváriumba?

Figyelt kérdés
Külső szűrőből van olyan, ami ekkora akváriumhoz való? Mert mivel növényes akváriumot szeretnék egy belső szűrő csak zavarna, szerintem. Nem?
2012. okt. 2. 12:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és annyi, hogy van már 2 másik akváriumom, 2 éve. Szóval nem vagyok már kezdő, tudom, mivel jár egy növényes akvárium :)
2012. okt. 2. 12:31
 2/8 bamboochatheone ***** válasza:

[link]

Ezt jól lefojtod és nagyon jó lesz.:)

2012. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 YourDestiny ***** válasza:
TetraTec EX400 egy liter Siporax-al tökéletes. Nekem 31,5 literesben egy Eheim AquaCorner 60 van, szivaccsal és SubstratPro-val. Nem sok helyet foglal, jól megbújik a sarokban, de high-tech növényeshez inkább külsőt vegyél.
2012. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy abba egy kis akasztós is jó.


Nekem ez van, jó csak 18 literbe, kicsit kerreg, de már megszoktam, a konyhába raktam ott nem hallom.

[link]


Lehet hogy eggyel erősebb kéne neked, és más márka, ami nem ilyen kerregős.

2012. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

itt azért vannak még, csak nem nagyon ismerem őket, hogy melyik lenne a jó.


[link]


De egy külső szűrő az jobb ezeknél, az biztos hogy csöndes.

2012. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Hable, az a bajom az akasztóssal, hogy ha az akváriumból már hiányzik egy kis víz, akkor nagyon belecsap a vízbe a visszafolyó része és felkavarja ami közvetlen alatta van.

2012. okt. 2. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet, ezt így nem tapasztaltam, mert ha már 5 centit lepárolog, azt általában észreveszem és utánaöntöm egy kis pohárral, vagy valamivel.
2012. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk van még egy hátránya az enyémnek, ha áramszünet van és kifogy belőle a víz, aztán visszakapcsolódik, akkor kerreg jó hangosan és nem indul be. Aztán bele kell önteni egy kis vizet, hogy működjön. Lehet, hogy nem mindegyik ilyen szar, de az enyém igen.
2012. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!