Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így megoldható?

Kokec kérdése:

Ez így megoldható?

Figyelt kérdés
Régebben már tettem itt fel kérdést az 54 l-es akváriumommal kapcsolatban, és akkor azt a választ kaptam, hogy az aquael fan1-es kicsi ehhez az akváriumhoz,azóta három hallal csökkentettem az állományom, és most van 6 db zebradánióm, 3 db kolibrihal, meg 2 sziámi harcoshal. A kérdésem az lenne, hogy ha a szűrőm kivezető csövét átvezetném valamilyen szűrőanyagon, akkor javíthatnák e a teljesítményén?
2012. okt. 3. 20:29
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Javíthatsz de akkor pangó területekkel lesz tele az akvárium, ami nagyon nemjó. Ez a liter/óra kevés ehhez az akváriumhoz.
2012. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt a pangó dolgot nem értem.
2012. okt. 3. 20:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Én csak egy szivacsszűrőre gondoltam, amit a vízkinyomó ágra erősítek, és így két szivacson megy keresztül a víz. Nem szeretném kínozni a halakat, ha kell elajándékozom őket,

mit tudnátok javasolni ekkora akváriumba, ilyen szűréssel?

2012. okt. 3. 21:39
 4/4 bamboochatheone ***** válasza:

8 HÍM guppi meg vagy 3-4 csiga.

Amúgy ne húzz rá szivacsot, csak gyengíted.

A pangós dolog pedig, ha nem elég erős a szűrő akkor nem mozog az egész akváriumban víz mert például egy kő mögött vagy egy távolabbi sarokban csak áll a víz és bealgásodik, összegyűlik a mulm.

2012. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!