Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit raknátok ezek mellé a...

Mit raknátok ezek mellé a halak mellé?

Figyelt kérdés

Én 200l-ben Vörös neonokra,szekercelazacokra és sakura garnélákra gondoltam.

Milyen csapathal mehet még mellé,vagy ha nem tudtok csapathalat akkor milyen párban vagy 5-ös csapatbban élő hal van ami kissebb testű?



2012. okt. 5. 16:17
 1/5 anonim válasza:

Nekem pl fekete tetráim vannak 7db és nagyon széepen együtt úsznak,

szerintem szépek még az ékfoltos razbórák is és a sherpa lazac is ha csoportban úsznak (legalább is nállam csoportban usznak és rendkívül mutatós!)

2012. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amanda lazac
2012. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem a kedvencem most a Rasbora rubrodorsalis, de az nekem lágy vízbe van, 10nk körül, vagy lehet még annál is lágyabb.. kitudja mit kevertem, már nem mértem egy ideje.

Szép halak nagyon, és van egy olyan is közte, véletlen belekerült, aminek fut egy csík végig a testén. Ez a Rasbora pauciperforata, és ez talán még szebb :)

2012. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor miből mennyit?
2012. okt. 6. 17:51
 5/5 A kérdező kommentje:
De én inkább olyan nem rajhalra gondoltam ami nem esz meg a garnélákat és kb. 4-5 ös csapatokban tatható vagy egyedül!
2012. okt. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!