Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik fajta melyik szinten él?

Melyik fajta melyik szinten él?

Figyelt kérdés
Kezdő akvarista lévén nem nagyon tudom még melyik fajtájú díszhalak melyik részén élnek az akváriumnak, ebben kérném a segítségeteket. Nem szeretném egyik területet sem túlzsúfolni de sehol nem találok olyan összegzést ami pl leírja hogy az alsó részben ez és ez a fajta él, a középső rétegben ez és ez stb... Valaki leírná nekem? Vagy ha tudtok ilyen oldalt akkor a linket megköszönném.
2012. okt. 5. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

baltahasú lazac, zebradánió, normani, januári fogaspontyocskák felül vannak.


A többi az középen (jó de ez így tág fogalom)


Páncélos harcsafélék és a csíkfélék alul


Azt hittem, hogy a díszhal infó írja, de nem látom mégsem. Akkor itt ez a halkatalógus:

[link]

"HOL TARTÓZKODIK?" részt kell nézni


Meg lehet kapni ilyen 5 centi vastag könyvet, ami halkatalógus, csak az 8ezer Ft asszem, de mintha abba is benne lenne.

2012. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt is van pár hal, ha ez elég, ezt én írtam, csak aztán meguntam belegyűjtögetni a halakat:

[link]

2012. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi hable! :)
2012. okt. 6. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!