Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen élőlényeket raknátok...

Milyen élőlényeket raknátok egy 150l-es tengeri akváriumba?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam hogy lesz benne két darab bohóchal és ugye nekik anemónák (mindenféle:hosszúkarú anemóna stb.)

És arra gondoltam hogy még egy Pseudochromidae halat az mindegy hogy milyen színű???

És még mellé egy olyan rákot aminek az a neve hogy: tisztogató garnéla.

És mehet mellé még valamilyen kardinális hal.

Vagy ha nem akkor milyen halat?

Ha nincs semmi akkor veszek bele még fekete bohóchalat.

De ha én ránézek az akváriumomra akkor azt szeretném látni hogy sokféle halfajta (ha nembaj több faj és kevesebb egyed) ja és kb. mennyi halra összpontosítsak?



2012. okt. 8. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

5 halnál többet ne rakj bele, mert ezek megnőnek 8 centisre és a bohóc is területvédő, meg a lila-sárga hal is.


A kardinálist csak külön láttam, hogy a többiekkel összerakva mit reagál passz, én azt csak bamba halnak hívom, mert egyhelyben állt mindig amikor néztem, és nem reagált semmire, lassan mozgott.


A fekete bohóchal viszont vicsorog és vannak pici fogai és agrasszív is. A narancssárga-fehér bohóc az szerintem szelídebb.

2012. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ebbe mennyi élőkő kell és milyen algák mehetnek bele?


És a bohóchalon meg a lila-sárga halhoz mit tegyek még?

2012. okt. 9. 18:52
 3/3 Antispecista ***** válasza:
Szia. Nemtom... En nem tartanek fogva semmilyen allatot. :)
2012. okt. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!