Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 250literes akváriumba tarthato...

250literes akváriumba tarthatok 3x 15-20 nanohalat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mondjuk 3külömböző fajtájú nanohalbol 15ös csoportokat létrehozni!


Vagy te mit ajánlasz ?


2012. okt. 9. 20:46
 1/8 Cerberosz ***** válasza:
Persze beleteheted. De nem fognak úgy külön külön csapatokban úszni mint reméled, össze fognak keveredni és egy nagy haltömeg lesz, és ha nincs valami az akváriumban ami összetartja(nagyobb hal) őket akkor nem is lesz túlzottan csapat szerű mozgásuk. De amúgy rakjál bele amerikai sügért, mondjuk egy pár kék akarát vagy vöröstorkút.
2012. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:
Neonhal méretűből a 60 hal sok, de még a 45 is, hacsak nincs egy komoly szűrésed. Én inkább 3x 12 halat javasolnék.
2012. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

milyen nano halbol tarhatnék mondjuk 3x 20at?

amúgy ha raknék bele 1 pár nagyobb halat amit az előző válaszoló mondott úgy mennyi nanot rakhatnék bele?


Esetleg 1 hím 3 nőstény betta mellé miket rakhatnék?

2012. okt. 9. 22:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy az hülye ötlet lenne, hogy mondjuk csak 1 fajta nanohalból tennékbele vagy 50db-ot vagy 10 rákot meg vagy 5 almacsigát?
2012. okt. 9. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:

A Boraras Urophthalmoides nem nagyon keveredik. Mindig külön látom őket.


A galaxy + danio erythromicron + Amanda lazac alkot egy csapatot nagyjából


A Microdevario kubotai az megint csak külön van.


Pseudepiplatys annulatus + a Aplocheilichthys Normani az meg csak a víz tetején van 90%-ban és ez utóbbiak hajlamosak kiugrani.

2012. okt. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt mikor ezek a 200 literesbe voltak, hát elég sok belefért, nem tudom hogy mennyi, mert én nem szoktam túltelepíteni, de azt lehet látni ha ránézel, hogy mikor elég már belőlük. De az annulatus hímje az sokkal nagyobb volt mint a többi, aztán ki is ugrott, mert basszus pedig ilyen 8 centire raktam a víz tetejét, annál kevesebb vizet nem akartam bele. Lefedni nem tudtam, mert a lámpa miatt elég lehetetlen lett volna, csiptetős lámpám volt rajta.
2012. okt. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
60 halat? Valami miniatűr, 2-2,5 centiméterig növő halakból, de azt is beton szűrés mellett.
2012. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem volt benne 60, én tényleg nem tudom, hogy hány volt. Azt se tudom most mennyi van.
2012. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!