Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha még kicsi a sziámi harcosha...

Ha még kicsi a sziámi harcoshal honnan tudni hogy melyik a fiu és lány?

Figyelt kérdés
Vettem egy halat, de az eladó srác szerint fiu lesz ha "megnö". Azért jo lenne biztosan tudni. Az eladó szerint minden lány "csikos".
2009. aug. 6. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha felteszel róla képet akkor talán meglehetne mondani.:)

Amúgy a lányok akkor lesznek csíkosak amikor ivarérettek...

2009. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

felrakok képet hátha segít.

[link]

előre is köszi.

2009. aug. 6. 22:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem akarlak elkeseríteni de én amikor vettem bettát (nőstényt) ilyet kaptam.. és 2-3 év alatt sem változott át..:( Nem vagyok haltenyésztő, de én 99% adok rá hogy lány..

kifejletten ilyesmi lesz: [link] ha ivarérett és himmel találkozik akkor függőleges csíkos mintájú lesz.. gondolom erre gondolt az eladó.. de adja az ég hogy ne nekem legyen igazam..

2009. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

jah igen megint én vagyok, találtam képet róluk:

az enyémek ilyenekké váltak:

[link]

az első képen sajnos nem látszik de ott függöleges csikozású lett a lány..

Amúgy nagyon szemetek ezek a betta lányok.. kinyírták a fiúmat, mert impotens volt...:(

2009. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

van még el uj halam. Segítesz benne hogy ö vajon fiu-e? Csinálok mindjárt képet. Elöre is köszi a válaszokat :-)

Amugy nagyon szép a halad!!

2009. aug. 7. 14:02
 6/12 A kérdező kommentje:

itt vannak a képek:

[link]

[link]


nemigen tudtam lefotozni :-( remélem azért látszik belöle valami. Ö nem csikos. A fiu halamnak nemigen tetszik és ö is harciasabb. Szerintem fiu csak nem fejlödött ki

2009. aug. 7. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hány halad van?:D

Ez egy gyönyörű szép kisfiú.:) És még milyen szép lesz ha megnő..

Az enyémek sajnos már elpusztultak még tavasszal... nagyon gondolkoztam egyébként hogy veszek újra bettát.. csak szerintem kivágnak otthon ha még egy akváriumot berendezek, főleg hogy tenyészteni szeretném:D ( van most 3 ..(2* 60literes plussz egy 20) meg egy nagy teknősöm..:D )

2009. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor szerinted ö fiu? Én is erre tippeltem. Az elsö képen pedig lányok. Amugy sok halam van. :-P 200 L-es a nagyobb akváriumom, de van még 2 kicsi. A kicsiben van az egyik fiu. A másik fiu a nagyban van a többi hallal. Jol elvan. Ö annyira gyönyörü bordos piros. Még nem láttam ilyen szépet. Nem tudtam otthagyni.
2009. aug. 7. 23:09
 9/12 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az elsőre én is lányt mondanék, a másik határozottan fiú.Nagyon szépek.
2009. aug. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is. Szép napot mindenkinek
2009. aug. 8. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!