Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kellene összeállítani...

Bozsikrisz kérdése:

Hogyan kellene összeállítani a garnélás + nanohalas akimat!?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy garnélás akit, de nem tudom, hogy miből milyet kellene venni? Az akvárium inkább magas legyen, vagy az alapterülete legyen nagy? Egy 40-50 liter körülibe milyen szűrőt érdemes venni? (belső, külső) És milyen fűtőt?

2-3 garnéla fajtát szeretnék, igyekszem nőstényeket venni, hogy ne szaporodjanak, de szeretnék néhány nano halat is, hogyha mégis úgy alakulna, akkor a felesleges szaporulatot eltüntessék.



2012. okt. 14. 19:57
 1/4 Treská ***** válasza:

Garnélákkal nincs tapasztalatom, de szerintem inkább az alapterülete legyen kicsit nagyobb, bár ügye az attól is függ, hogy milyen növényeket fogsz tartani. Szóval, lehet kell a magasság is. Szerintem ezt neked kellene eldönteni.


Sztem mindenki azt mondja hogy külső szűrő a jobb, bár én egy 50 literes aksiba nem vennék külső szűrőt, ha csak nem vet fel a pénz:D Akkor hajrá! :D

2012. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Treská ***** válasza:
Ja meg a fűtő. Rá van írva hogy hány literig működik megfelelően. Szóval 50 litereshez keress egyet és kész. Meg persze automatát vegyél!
2012. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem eheim belső szűrűt vegyél! nagyon jól dolgozik nekem(eheim aqua corner 60). 2 napja indítottam egy 21 literes aksit. és raktam be 2 hím endler guppit mert szerettem a halakat is. plusz sok növény. nekem gömb moha van benne meg lesz jávia szőlőtőkére.
2012. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alapterület legyen nagyobb. Magasságnak jó a 25-30cm is, az nem lényeges.
2012. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!