Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Zebrasügér tartásával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Mivel társítható mennyire agresszív?

2012. okt. 15. 21:09  Privát üzenet  

A válaszok
Dioxyde nevű felhasználó válasza:

Én torakátumokkal tartottam együtt őket velük jól megvoltak.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. okt. 15. 22:00 Privát üzenet
Platypus nevű felhasználó válasza:

Elég agresszívak. Nagyon könnyen szaporodnak, és olyankor jó nagy helyet elfoglalnak és mindentől védik. Ha az akvárium nem elég nagy, akkor kikészítik ilyenkor a többi halat, a saját fajtársaikat is. A szaporodáson kívül a nagyobb testű, masszív halakat nem bántják, algaevő harcsákkal jól elvannak.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. okt. 16. 09:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valahogy éreztem, hogy problémáim lesznek később velük ha nem kérdezek előtte.

# 3/4Időpont 2012. okt. 17. 10:59 Privát üzenet
Nagyon agresszív territoriális halakról van szó. Porszívózó halakkal jóban vannak, sztem szifóval is próbálkozhatsz, minden egyéb reménytelen. Különösen a fajtársak sajnos. Jó nagy és széles akváriumba rakd őket, sok búvóhellyel!!!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. jan. 14. 00:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a legagresszívabb akváriumban élő hal?
Lehetnek a Kudzu nevű tablettának mellékhatásai? Lehetséges, hogy agresszív lehetek tőle? Kinek milyen tapasztalata van a Kudzuval?
Van valakinek személyes tapasztalata azzal, hogy az Atman AT-301 típusú vízpumpának mekkora hangja van?
54 literes garnélás akváriumomba szeretnék talajt. JBL Manado talajt választottam ki. Valakinek van e esetleg tapasztalata ezzel a talajjal? Hány liter talajt érdemes belerakni...
Betta nagyon agresszív lett. Külön kell választani?
Van valakinek neon kalászhallal és türkizkék kalászhallal tapasztalata?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!