Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetnek a Kudzu nevű tablettá...

Lehetnek a Kudzu nevű tablettának mellékhatásai? Lehetséges, hogy agresszív lehetek tőle? Kinek milyen tapasztalata van a Kudzuval?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja szedem de nem,hogy nem kívánom tőle a cigit hanem egyenesen megveszek érte!Tiszta ideg vagyok ha nem gyújthatok rá!Viszont ha rágyújtok el fog az undor de attól még rá tudok gyújtani!Szerintetek ez normális???

Kérlek segítsetek!Adjatok tanácsot hogyan tudnék leszokni mert nagyon rosszul vagyok már a cigitől!Nagyon vágyom a füst mentes életre!!!!


2011. okt. 26. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem megy ez egyik percről a másikra. Sok türelemmel, kitartással teli hetek, hónapok kellenek hozzá. De minden nappal egy picivel könnyebb lesz!! Bármilyen segédeszközt használsz a leszokáshoz, mindegyikhez kell kitartás. Sok sikert hozzá!!!
2011. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menniy ez a vacak? mármit árban, és mi a lényege
2011. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült leszokni a tabletta segítségével?

2013. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Napi 1 dobozzal szívtam. Lassan 3 éve kezdtem el szedni a kudzut. Eleinte 5-6 db-ot szedtem, miközben ugyanúgy elszívtam a doboz cigit is. Időközben egyre kevésbé kívántam meg a cigarettát, mert hányingerem lett tőle. Amikor eldöntöttem, kb egy hónap után, hogy nem gyújtok többé rá, mindig bevettem egy kapszulát, ha elindultam a cigiért. Kb egy hétig napi 10-15 db-ot vettem be. Egy hét után , ha az utcán dohányzott valaki már hányingerem volt. Ma már csak ritkán veszek be pár darabot, cigi azóta sem volt a számban.
2021. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!