Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beönthetem forrasztó-ónnal?

Beönthetem forrasztó-ónnal?

Figyelt kérdés
nem megy le a szőlőfaág a víz alá és mivel nagyon csúnya lenne ha ráraknék egy követ ezért gondoltam ohgy beöntöm a végeit, ott ahol nem látszik....nem ártok azzal a víznek?....vagy várjak addig amíg lemegy a víz aljára?...most egy agyag bujkálóval tartom a víz alatt....idővel lefog menni a víz aljára...de ha lemegy akkor nem is öntöm be...még várok....kb 3-4 napja van lent....előre is köszi a válaszokat...és bocsi a helyesírási hibákért, hirtelen nem tudom hogy hogy írjuk az összetett szavakat...na mindegy

2012. okt. 16. 21:05
1 2
 1/16 YourDestiny ***** válasza:
Nem tudom miért kéne beönteni. Még 3-4 nap, és valószínűleg lent marad. Nekem kb. egy hétig makacskodott.
2012. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ez egy türelem játék (legalábbis az alapján amit olvastam róla :)) lent fog maradni az magától is, nem kell oda ón :)
2012. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 The Nuke ***** válasza:
Nekem is pár napig bohóckodott, aztán lesüllyedt. De még a víz tetején is jól nézett ki.
2012. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Platypus ***** válasza:
A forrasztó ónnál mérgezőbb anyagot nem is találhattál volna. Vidáman ki lehet vele irtani az össze élőlényt az akváriumban.
2012. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek!

még annyit kérdeznék, hogy a táptalajt és a dekortalajt akkor is be lehet önteni, ha tele van vízzel?...

2012. okt. 16. 21:36
 6/16 YourDestiny ***** válasza:
Ha erre a finom sárszerű táptalajra gondolsz, akkor nem. Úgy bepiszkolná a vizet, hogy csak na. Nem véletlenül kerül rá jó vastagon az általános talaj, hogy véletlenül se sikerüljön felzavarni.
2012. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 xotom ***** válasza:
Anyám, hiába olvasom, nem tudok rájönni miről szól a kérdés.
2012. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kéne kő a vízbe, de má van benne víz...és nem tudtam, hogy utólag bele lehet-e rakni...de a kolega most mondja hogy nem
2012. okt. 16. 21:53
 9/16 A kérdező kommentje:
fával meg várok oszt csőhh
2012. okt. 16. 21:54
 10/16 YourDestiny ***** válasza:
Általános talajt be tudsz tenni utána is, csak az idegeidre fog menni, mire tisztára mosod. A táptalaj más téma, te azt kérdezted. A kavics, sóder, stb. nem probléma...
2012. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!