Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beönthetem forrasztó-ónnal?

Beönthetem forrasztó-ónnal?

Figyelt kérdés
nem megy le a szőlőfaág a víz alá és mivel nagyon csúnya lenne ha ráraknék egy követ ezért gondoltam ohgy beöntöm a végeit, ott ahol nem látszik....nem ártok azzal a víznek?....vagy várjak addig amíg lemegy a víz aljára?...most egy agyag bujkálóval tartom a víz alatt....idővel lefog menni a víz aljára...de ha lemegy akkor nem is öntöm be...még várok....kb 3-4 napja van lent....előre is köszi a válaszokat...és bocsi a helyesírási hibákért, hirtelen nem tudom hogy hogy írjuk az összetett szavakat...na mindegy

2012. okt. 16. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha van egy aluminium csavar anyád azt rá tudod kötni az aljára, ha mindenképp kell valami súly, az nem mérgező
2012. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 xotom ***** válasza:
Okosabb nem lettem mostanra se, de reggel belenézek a tükörbe, hátha szebb ....
2012. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én el sem olvastam a kérdést, mégis rájöttem, hogy le akarja süllyeszteni az ágat a víz alá. :D
2012. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 xotom ***** válasza:
Na az hogy mit akar kiderült, csak én azzal is foglalkozom, hogy miért. De most látom a "főcímzenét", hogy Halak, akvarisztika. Így már oké, nem értettem melyik borász akarja elárasztani a szőlőjét, már arra is gondoltam, hogy a tőkék között a rizs is megteremhet.
2012. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A gyakorikérdésektől még senki sem lett okos, és diplomát sem ad.
2012. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 xotom ***** válasza:
Na ezért tanulgatom itt a tudományt, hogy pappert se kapok róla?!
2012. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!