Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 300l-es félig növényes félig...

300l-es félig növényes félig halas akiba sügereket telepitsek vagy elevenszülőket?

Figyelt kérdés
Gondoltam itt elevenszülökre: guppi,molly,neon,platti,xifo vagy sügeres: jéghátú,arany,afrikai

2012. okt. 17. 21:39
 1/2 YourDestiny ***** válasza:

Félig növényesbe ne sügeret, mert azt anubiasból és hólyagosból egy vagyon lenne beültetni. A többit felzabálják. Ha viszont beéred néhány hatalmas tő hólyagossal, szerintem mindenképp sügereket.


[link]


Sokkal szebbek (persze ez szubjektív), érdekesebbek, változatosabbak. 300 liter tökéletes egy szép malawi akváriumnak. A demasoni - yellow páros szerintem verhetetlen, igaz, itt csak egy aranysügi van:


http://www.youtube.com/watch?v=eL2IytyucDA&feature=related

2012. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak neont és valami mást mellé, kis halakat amik nem csipkedik a növényeket.


A guppi, meg a molly is azért esznek algát is szal a növényeket is harapdálják időnként ha olyan kedvük van.

2012. okt. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!