Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a garnéláknál megemelem a...

Ha a garnéláknál megemelem a hőmérsékletet fokonként, az árthat a még ki nem kelteknek?

Figyelt kérdés
Red cherryről van szó, 3 nőstény is van, ami viszi a petéket. A víz nem túl meleg, kb 17-18 fok. Már akartam nekik fűtőszálat tenni, de nem mertem, mert félek, hogy a változás miatt tönkremennek a peték, és hogy a nagyoknak is árthatok. Kb 22 fokra gondoltam felmemegíteni a vizet.
2012. okt. 19. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
35 literben vannak, a 25 w-os, hőállítható fűtőszál jó lenne?
2012. okt. 19. 20:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyi liter, annyi wattos fűtőszál kell bele.
2012. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Hát fokozatosan vidd fel. 25W elég, annyi, hogy a kisebb teljesítményű tovább fűt.
2012. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! Meg abból a 35 literből mire minden dísz stb belekerült az akváriumba, maradt kb 28-30 liter ami a víz csak. 35 wáot nem is tudnák hogy megoldani, van 25 w-osfűtőszál, aztán a következő 50 w. Akkor marad a 25-ös.
2012. okt. 19. 21:01
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Igen, ugyanis a bruttó 35 liter térfogata max. 32 liter, mínusz az aljzat, tele se töltöd, dekoráció, szűrő... szóval 25 litertől több víz nem lesz benne. Elég a 25 Watt.
2012. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!