Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppim olyan mint ha depis...

A guppim olyan mint ha depis lenne. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Alig úszkál, inkább az akvárium valamelyik felső sarkában van, majdnem függőlegesen, néha úszkál egy kicsit aztán visszamegy a sarokba és percekig mozdulatlanul "ácsorog" ott. Kajára se nagyon reagál, egy-két órája csinálja ezt. Mi lehet a baj?
2012. okt. 19. 22:43
 1/8 A kérdező kommentje:
És néha olyan mintha ereje se lenne úszni, odamegy a szűrőhöz és csak hagyja hogy sodorja az ár.
2012. okt. 19. 22:44
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem tuti hogy depis.

Én a helyedben elvinném halpszichológushoz.

Ha nem találnál olyat akkor dobj be neki naponta 2 xanaxot:D

2012. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vesztett a csapata.
2012. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beteg, vagy a víz minősége nem jó.
2012. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hable-nek köszönet az értelmes válaszért a többiek meg menjenek máshova a poén áradatukkal, mert én marhára nem viccből írtam...amúgy már mindegy...a halacska meghalt :(
2012. okt. 19. 23:57
 6/8 anonim ***** válasza:

"...amúgy már mindegy..."


Miért, egyedül volt?!

Mert amúgy ez nem túl egészséges hozzáállás. Ha betegség volt, az lehet fertőző, ami később jelentkezik más halaknál, ha mérgezés, az ugyanúgy hat a többire is.

Nem biztos, hogy azért halt meg, mert csak neki volt baja, a gyakoribb az, hogy a gyengék hullanak el először, de a több is követi.

Szóval általában nem árt utánajárni, mitől pusztul el egy hal.

2012. okt. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tibor Pupak válasza:
0%
Az van a haladdal,hogy csak színészkedik és azért dobálja magát!Nyugodtan beszélj gózzá,és mond meg hogy TEEEE mért kell ezt csinálni velem???? Ha meg nem tudsz meg egyezi vele akkor cseréld le a vizét mákteára! Kezesbárány lesz!
2012. okt. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki nem tud a témában hozzáértő érdemleges választ adni az nyugodtan lapozzon tovább...nem vagyok kiváncsi az idióta emberek viccelődéseire, mint az utolsó hozzászólóé. Köszönöm!
2012. okt. 21. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!