Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma vedlett a rákom. Az egyik...

Ma vedlett a rákom. Az egyik ollóját elveszítette. Vissza fog nőni?

Figyelt kérdés

vhol olvastam, h gyakran előfordul az ilyen. azt is írták h visszanőhet. ez igaz? ilyenkor igényel vmi különleges gondozást? a halak nem bántják (neonok), el tud bújni. a páncélt sem vettem ki, majd ő elintézi.

még annyi érdekelne, h a színe is rendesen vissza fog jönni? szép piros volt, most pedig barna. most először vedlett, amióta megvan.


2012. okt. 20. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza fog. :) Amikor az én rákom hozzám került, neki is hiányzott az egyik ollója, meg 3 vagy 4 lába. Mindene visszanőtt idővel, a színe is vissza fog jönni.
2012. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!(: most megnyugodtam. remélem nem fájt neki... és az is igaz h a szeme mögé kavicsot fog rakni az egyensúlyozás miatt? eddig nem nagyon jött ki a rejtekéből, de azért szórtam be nagyon apró kavicsokat.
2012. okt. 20. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki a levedlett páncélját!
2012. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt tudom h nem szabad kivenni. de köszi!
2012. okt. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!