Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 4 zebra dánióm és szinte...

Van 4 zebra dánióm és szinte minden reggel van ikra az akváriumban de nem kelnek ki! külön is tettem a növénnyel együtt amire ikrázott! De amit különtettem az mért nem kelt ki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen hal van még?

Csiga van az akváriumban?

2012. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 Zebra dánió,7 guppy,1 páncélos harcsa,1 cápaharcsa és egy algaevő!
2012. okt. 21. 17:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Csiga az nincs!
2012. okt. 21. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:

A dániók nem ragasztgatnak növényekre ikrákat

A páncélosok se elsősorban növényre, de ők inkább ragasztanak. Az algázó is ragaszt, bár inkább barlangba.

Mindenesetre érdekes, mert azok egyedül vannak.

De a dánió szabadon ikrázó, annak csak lepotyog az ikrája.

Amúgy ilyen spontán ikrázás nem nagyon szokott sikerülni, ahhoz kiváló kondíció, tökéletes vízminőség kell.

Lágyvizeseknél lágyvíz, penészedésgátló stb.

2012. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom hogy melyik tehette le!De ma reggelre is lett kb 30 db!nem egy helyre rakta őket és felét a növényel együtt különtettem a másik fele meg bent van a többi hal között!Úgy vagyok vele ha kikel ki ha nem akkor nem!Vannak kis guppyk elvagyok azokkal!
2012. okt. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!