Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen ragasztót használjak?

Milyen ragasztót használjak?

Figyelt kérdés
Az akváriumomba palaköveket akarok berakni dekorációnak. Valamivel össze szeretném ragasztani őket, nehogy leboruljanak. Milyen ragasztót lehet használni akváriumba?
2012. okt. 23. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Az FBS nem fogja meg, azt már próbáltam.
2012. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az micsoda? Csak, hogy tudjam, mit ne vegyek. (Bocsi, ha hülye a kérdés, de nő vagyok.)
2012. okt. 23. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Viszont össze lehet kötözgatni őket 1 miliméteres vékony dróttal. Ne réz drót, valami aluminium inkább, aminek van egy műanyag bevonata.


Nekem van egy nagy gubanc ilyen drótom, fekete, de azt nem tudom hogy hol lehet kapni, mert csak kaptam. Ha gondolod tudok adni belőle.

2012. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy neked mennyi eszed van! Benne fel sem merült, hogy összekötözzem. Köszi, rendes tőled a felajánlás, de majd kunyerálok a szomszédtól damilt, nagy pecás, biztosan ad. A damilnak is jónak kell lennie, abból nem oldódik ki semmi, és el sem rohad. Köszi még egyszer!
2012. okt. 23. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
az is jó persze
2012. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én damillal kötöztem össze mert a ragasztó nem fogta meg!
2012. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 batyo válasza:
Én megfelelő csemperagasztót használnák az biztos tartást adna Amivel a hátfalakat szokták készíteni
2012. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A csempe ragasztó kicsit porózus ilyen tartós dolgokhoz és nem is igazából ragasztaná össze. Ha nincs damil én tuti olyan ragasztót használnék amit az akváriumok ragasztásához használnak. [link]
2012. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Először a damillal próbálkozok, az tűnik a legegyszerűbbnek. Ha nem megy, még mindig jöhet a ragasztó.
2012. okt. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!