Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen ragasztót használjak...

Milyen ragasztót használjak bandázsozáshoz?

Figyelt kérdés
Szóval az a szitu, hogy az új bandázst szarul rakta fel a haverom és most korrigálni szeretném ezt, de nem tudom, hogy milyen ragasztóval kéne visszaraknom. Azt olvastam egy helyen, hogy cián-akril alapú pillanatragasztóval csináljam, de egy bicikli szervizben meg figyelmeztettek rá, h bele fogok majd őszülni, mire lekaparom, a következő cserénél. Szerintetek milyen ragasztót használjak? Gyárilag milyen ragasztó szokott kerülni a bandázsokra? Help!
2011. máj. 11. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kétoldalas ragasztószalaggal próbálkoznék. Olyan, mint a sima cellux, de mindkét oldalán ragad. Papírboltban valószínűleg tudsz venni.
2011. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a módszert is mondták, de nekem valahogy nem tetszik, mert ennek ragadnia kéne fémhez is, olyat tudni fog ez a szalag? Nem túl gyenge ragasztó van rajta? Mi az eredeti alkalmazása neki? Bírná a strapát?
2011. máj. 12. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A fémhez ragadni fog, azzal nem lesz gond (bár lehet, hogy zsírtalanítanod kell előtte). A bandázshoz ragadással lehet baj, láttam már olyat, amihez nem ragadt (valami szivacsbandázs volt). Nem tudom, mihez találták ki eredetileg, a tekercsre rá van rajzolva még egypár felhasználás.
2011. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm a válaszaidat! Végül ezzel fogok próbálkozni először. Bár azt még nem tom, h előbb a bandázshoz ragasszam a szalagot vagy a kormányhoz?
2011. máj. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!