Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fa komódot textillel szeretnék...

Fa komódot textillel szeretnék bevonni (mintha dekupázs lenne) milyen lakkot vagy ragasztót használjak?

Figyelt kérdés
Gyerekszobába vettem mintás sötétítőt függönyt és van egy régi fakomódunk azt szeretném ugyanazzal a textillel bevonni.Milyen ragasztót vagy lakkot használhatnék hozzá?
2012. aug. 20. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló dolgot fehér enyvvel (faipari ragasztó) oldottam meg.
2012. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Mennyire volt tartós,szerinted van értelme vagy hamvába holt ötlet?
2012. aug. 20. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az megszárad, soha, semmivel nem tudod leszedni. Arra ügyelj hogy egyenletesen vékonyan vidd fel, a textilen nehogy átüssön. Van lassabban száradó fajta is, azt javaslom. Én francia bársonyt ragasztottam, nagyon szuper lett.
2012. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocs,hogy zaklatlak,de gondolom a fát csak lecsiszolom-,Nem kell kezelni semmivel utána,csak rá az enyv(vagy a textilre inkább??)és mehet az anyag?Hol tudok beszerezni ilyen enyvet?

Köszi a választ nagy segítség! :)

2012. aug. 20. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmivel nem kell kezelned a fát, ha lakkozva van, azt nem árt, ha lecsiszolod. Természetesen a fára kel felkenni a ragasztót. Van több féle minőség, elég, ha a legolcsóbbat veszed. Festékboltban lehet kapni.
2012. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2012. aug. 21. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!