Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van valami ötletetek, mivel...

YourDestiny kérdése:

Van valami ötletetek, mivel lehetne betömni az esőztető minden második lyukacskáját?

Figyelt kérdés
A sziló ugye a túl hosszú kötési idő miatt nem megy.

2012. okt. 23. 17:23
1 2
 1/20 bamboochatheone ***** válasza:
Takonyragasztóval. [link]
2012. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az mi a bánat?
2012. okt. 23. 17:39
 3/20 anonim ***** válasza:

Pedig én szilóval nyomnám, hát 1 napig nem használsz esőztetőt...

De amúgy szigetelőszalagot is csavarhatsz rá, használtam már akváriumba, semmi nem oldódik belőle.

2012. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

...bár ha ilyen "tüskés" esőztető, nem csak egy kifurkált cső, akkor elég nehézkes a szigszalag.

Viszont ha ilyen kis tüskés, akkor akár be is olvaszthatod valami forrasztóval.

2012. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Darkkingdom ***** válasza:
Első válaszolót kérdezem,hogy melyik égtájon vagy hol hívják a műanyagragasztót Takonyragasztónak??
2012. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Darkkingdom ***** válasza:
Amúgy meg leveszed a csövet és nem esőztetsz hanem még a sziló,fbs... meg nem köt addig csak csobog a víz ennyi!Mint ahogy már előttem mondták...ez a legjobb!
2012. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha nem marad más variáció, az marad. Viszont most én kitaláltam egy olyan okosságot, hogy beledugtam egy fogpiszkáló darabkáját. Pont szorul, nem lő ki. Most már csak azt kéne tudni, hogy maradhat-e a vízben, vagy szétmállik?
2012. okt. 23. 17:53
 8/20 anonim ***** válasza:

Lyukacskáját, ez aranyos :)


A szigszalag szerintem is jó, az nem rohad el. A kis fogpiszkálót hamar felpuhítja a víz, nem jó megoldás. A sziló lenne a tökéletes, az legalább nem csúnya.

2012. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
forrasztóval nem lehet betömni....én a szőlőágat szerettem volna azzal lesúlyolni de azt mondtátok, hogy azzal csak ártok
2012. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mármint mivel ártasz???

Hogy lehet forrasztóval lesúlyozni egy ágat? Ennek így semmi értelme.

Egy olvadt műanyag semmilyen kárt nem csinál.

2012. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!