Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vannak hasonló halak amit...

Vannak hasonló halak amit otthon is lehet tartani?

Figyelt kérdés
Ilyen nagyok legyenek és durván nézzenek ki! [link]
2009. aug. 9. 11:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2009. aug. 9. 12:08
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
én nem javasolnám. Ha felvágni akarsz valakinek szerintem a piranja is megteszi.
2009. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem felvágni szeretnék!


Nem hasznos. Kérem a következőt!

2009. aug. 9. 12:55
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi lenne ha egy kérdésbe tennéd fel az öszes ördöghalas cuccot,és ha nem bunkóznál a válaszolókkal(én nem az elöbb író vagyok,csak megvédem.Eddig mindern válaszba kb azt kaptad h ne tarts ilyet,nem lehet tartani,stb.
2009. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Következőt!
2009. aug. 9. 13:27
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
... nem tetszik a hozzáállásod :) tudom h nem érdekel, de engem se, és sztem a többi kérdezőt se... így ne várj válaszra :) szép napot
2009. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én azt kérdeztem Hogy: Vannak hasonló halak amit otthon is lehet tartani?


Erre it elkezdtek baszogat*i hogy:


1. én nem javasolnám. Ha felvágni akarsz valakinek szerintem a piranja is megteszi.


2. Mi lenne ha egy kérdésbe tennéd fel az öszes ördöghalas cuccot,és ha nem bunkóznál a válaszolókkal(én nem az elöbb író vagyok,csak megvédem.Eddig mindern válaszba kb azt kaptad h ne tarts ilyet,nem lehet tartani,stb.


3. ... nem tetszik a hozzáállásod :) tudom h nem érdekel, de engem se, és sztem a többi kérdezőt se... így ne várj válaszra :) szép napot


ÉN NEM EZT KÉRDEZTEM!!! A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!!! MÉG AKKOR IS HA MÉR VOLT ILYEN KÉRDÉSE(I)M!!! MINDEN KÉRDÉSEMBEN ILYEN HÜLYESÉGEKET VÁLASZOLTAK!!!!! MOST NEM AZ ÖRDÖGHALAT KÉRDEZTEM,HANEM MÁST,ILYEN KÉRDÉS MÉG NEM VOLT,A KÉRDÉSRE VÁLASZOLYATOK. Mégegyszer leirom ha kell:

Vannak hasonló halak amit otthon is lehet tartani?


Következőt!

2009. aug. 9. 13:52
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Tahó
2009. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ja. Tényleg Tahó az anyád... Ne beszélj róla ennyit. És tudod mért tahó? MERT MEGSZÜLT!!!


Következőt!

2009. aug. 9. 16:02
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
XD nagyon nagy vagy!
2009. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!