Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mit tud ennyi pénzért?

Ez mit tud ennyi pénzért?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 24. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy ADA. Ennyi. Tény, hogy jobb minőségűek a termékeik, mint bármi más a piacon, de azért a márkát is rendesen beleszámítják az árba.
2012. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Igen, annyi, hogy ADA.
2012. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
Van rajta egy szexi felirat. Ennyi. Ha milliomos vagy, akkor megveheted ennyiért és lehet vele menőzni. Ha nem, akkor kérsz tőlük egy árajánlatot ugyanekkora akváriumra, és fogadni merek hogy ötödennyiért megcsinálják szintén opti-white üvegből.
2012. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért még el is mosogat helyetted
2012. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
És mégcsak nem is öntött, hanem sima ragasztott akvárium.
2012. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Azért nem "sima". Én már láttam ilyen akváriumot. Az öntött egyeseknek nagyon tetszik, másoknak(pl. nekem) viszont nem, mivel a saroknál furán torzít. Ez viszont a létező legdiszkrétebb ragasztás, eltűnik az üveg éle alatt. Maga az üveg is a létező legtisztább, egy hozzá dukáló szűréssel szó szerint láthatatlan a víz, olyan mintha levegőben úsznának a halak. Tehát létező plusszt kapsz a pénzedért. Csak éppen egy aprócska, fölösleges luxust irdatlanul sok pénzért.
2012. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Nem úgy gondoltam, hogy nekem tetszik az öntött, az szerintem is ronda, tudom, hogy torzít. Viszont általában azok drágábbak szoktak lenni az olcsóbb gyártóknál is...
2012. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!